logo

Historie Veterinář s.r.o.

Firma Veterinář, s.r.o. byla založena doktorem Stanislavem Novotným a veterinární techničkou Evičkou Jebavou již v roce 1997. Tradice poskytování kvalitní veterinární péče však sahá mnohem dále do minulosti.

Doktor Novotný na stejné adrese působil již před revolucí, kdy se zde nacházelo středisko veterinární péče pro okres Trutnov a byl spolu s dalšími veterinárními lékaři a techniky u zrodu původní společnosti Vepos, spol. s r.o., kterou založili v roce 1990 a která později s firmou Veterinář, s.r.o. splynula.

Během let se doktoru Novotnému povedlo vybudovat dobře vybavenou kliniku. Postupně nakoupil vybavení – jedny z prvních přístrojů byly ultrazvuk a rentgen, v roce 2006 byla provedena přístavba k původní budově, v níž vznikl nový operační sál, velká prostorná hlavní ordinace a přípravna nástrojů. Dalšími přístroji byly biochemický a hematologický analyzátor, přístroj pro šetrnou inhalační anestezii, samozřejmostí je mikroskop a centrifuga, později přibyl i endoskop a analyzátor vybraných hormonálních parametrů, v poslední době také zubní RTG pro detailnější vyšetření dentice a pro použití u hlodavců a králíků.

Během té doby se také povedlo rozšířit personál kliniky a díky tomu také ordinační dobu i nabídku poskytovaných služeb. V současné době se o vás na klinice stará 6 veterinárních lékařů a 2 veterinární technici.


Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.